GSK Sağlık dışında bir siteye yönlendiriliyorsunuz.

GSK, üçüncü partiler tarafından kontrol edilen sitelere yönelik sorumluluk kabul etmemektedir.

Devam Et

Geri Dön

  Sonuçlar, tarafından filtrelenmiştir:

Filter by

Products
Therapy
Events
184 results

PAH

05-02-2015
Hastalarınız ve sizin için PAH ürünleri ile ilgili bilgiler, en son haberler ve geçerli kaynakları bulabilirsiniz.

Tedavi Alanları

26-12-2014
GlaxoSmithKline ürünlerinin hitap ettiği tedavi alanlarını içeren sayfa

İletişim

21-12-2014

Yan Etki Bildir

20-12-2014

Yasal Uyarı

Glaxo Smith Klein Web Sitesi Yasal Uyarılarını görmek için tıklayın.

hiv

isi

Canlı Yayın

Tedavi alanına yönelik olarak hazırlanmış tüm yayınlarımıza ulaşabilirsiniz.

PAH

cns

GSK Saglik Ana Sayfa

Gsksaglik ile ilgili tüm ürün bilgileri, tedavi alanları detayları, yan etki bildirimleri, iletişim, canlı yayın bilgileri ve makalelere sitemizden ulasabilirsiniz

Uzman Görüşleri

PAH tedavi alanında soru işaretlerinizi giderecek tanı, tedavi ve birçok konuda detaylı açıklama içeren yayın videolarını izleyebilirsiniz.

Alerjik Rinit

Alerjik Rinit nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Enfeksiyon

Enfeksiyon Hastalıkları Nelerdir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Alerji

Alerji Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Alerji Enfeksiyon

Enfeksiyon Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Enfeksiyon ile ilgili detaylı bilgi, tıbbi makaleler GSK Sağlık'ta!

Burun Tıkanıklığı

Burun Tıkanıklığı nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Ateş

Ateş Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Akut Sinüzit

Akut sinüzit nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Tonsillofarenjit ve Antibakteriyel Tedavi

Farenjit nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Üst Solunum Yolu Enfeksiyonları ve Tedavisi

Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Akut Otitis Media (AOM) Nedir?

Orta Kulak İltihabı Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

HIV / AIDS

İnsan İmmün Yetmezlik Virüsü veya halk arasında bilinen adıyla HIV, bağışıklık sistem hücrelerini hedef alarak enfeksiyon oluşturan ve enfeksiyonun ilerlemesi durumunda Edinilmiş İmmün Yetmezlik Sendromuna (AIDS) neden olabilen bir virüstür.

HIV

HIV virüsü nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

HIV ile İlgili Bilişsel Bozukluklar

GSK saglik HIV urun portfoyunu iceren sayfamız

BPH Hasta Anketi

Üriner semptomlara göre uluslararası prostat semptom skorunuzu belirlemek için tıklayın!

Üroloji

Ürolojik Hastalıklar Hangileridir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Bebek Bezi Pişiği - Diaper Dermatit Nedir?

Bebek bezi pişiği, kimyasalların veya allerjenlerin deri ile direkt teması sonrası akut veya kronik olacak şekilde ortaya çıkan bir deri hastalığıdır. Bebek bezi pişiği, derinin aşırı ıslanması, ıslanma sonrası yumuşaması, idrar ve dışkı ile uzun teması, bez içerisindeki materyaller ve deriye sürülen maddeler sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Akne - Sivilce Nedir?

Akne ya da diğer adıyla sivilce özellikle gençlerde görülen yaygın bir deri hastalığıdır. İnsan derisinde en sık yüz, boyun, omuzlar, sırt ve göğüs bölgesinde bulunan kıl foliküllerinin por adı verilen dışarı açıklığının kapanması veya iltihaplaşması sonucu ortaya çıkar.

Dermatoloji

Dermatolojik Hastalıklar Nedir? Dermatolojik hastalıklar ile ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Zona - Gece Yanığı Nedir?

Zona veya diğer bilinen adıyla gece yanığı, suçiçeğiyle aynı virüsün sebep olduğu ve suçiçeği geçiren kişilerde ortaya çıkan bir hastalıktır. Suçiçeği enfeksiyonu sonrası virüs, sıklıkla gövdedeki sinir köklerinde herhangi bir belirtiye neden olmadan inaktif olarak vücutta kalır. Yıllar içerisinde virüs çeşitli nedenlerle yeniden aktifleşerek zonaya neden olur.

KOAH tanısı nasıl konulur ? | GSK Sağlık

KOAH Hastalığının Tanısı Nasıl Koyulur? Belirtileri ve Sebepleri Nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Sigarayı Bırakmanın Yararları

KOAH Hastalığında sigarayı bırakmanın yararları nelerdir? Sigara nasıl bırakılabilir? KOAH ve Sigara kullanımı ile ilgili detaylı bilgiler GSK Sağlık'ta!

KOAH nedir ? | GSK Sağlık

KOAH Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

KOAH ve Egzersiz

KOAH Hastalığında egzersiz yaparken nelere dikkat edilmelidir? KOAH ve Egzersiz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın!

Kendi Hastalığını Yönetmek

KOAH Hastalığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? KOAH Hastalığına neler iyi gelir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

KOAH nedir, tedavisi ve belirtileri nasıldır ?

Koah Hastalığı Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

KOAH tedavisi ve kullanılan ilaçlar | GSK Sağlık

KOAH Hastalığının Tedavisi Var mı? KOAH Hastaları tedavi sürecinde nelere dikkat etmelidir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

KOAH ve beslenme

KOAH Hastalığında beslenmeye dikkat etmenin pozitif yönleri nelerdir? KOAH ve Beslenme ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın!

Sigara ve KOAH

KOAH Hastalığında sigara içilebilir mi? KOAH ve Sigara ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın!

KOAH belirtileri nelerdir ? | GSK Sağlık

KOAH Hastalığının Belirtileri Nelerdir? Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

KOAH mıyım?

KOAH Belirtileri Nelerdir? Neden ortaya çıkar? Nasıl tedavi edilir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Astım Tanısı Nasıl Konur?

Astım Hastalığının Tanısı Nasıl Koyulur? Belirtileri ve Sebepleri Nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Astım ve Hamilelik | GSK Sağlık

Astım Hastalığında hamile iken nelere dikkat edilmelidir? Astım ve Hamilelik ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın!

Astım ve Astım Atağı Nedir? | GSK Sağlık

Astım Atağı Nedir? Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Astım ve Beslenme | GSK Sağlık

Astım Hastalığında beslenmeye dikkat etmenin pozitif yönleri nelerdir? Astım ve Beslenme ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın!

Astım

Astım Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Astım alevlenlenmesi nedir?

Astım Alevlenmesi Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Astım Tedavisi Nasıl Yapılır? | GSK Sağlık

Astım Hastalığının Tedavisi Var mı? Astım Hastaları tedavi sürecinde nelere dikkat etmelidir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Astım belirtileri nelerdir?

Astım Hastalığının Belirtileri Nelerdir? Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Çocuklarda Astım Nasıl Görülür |GSK Sağlık

Çocuklarda Astım Belirtileri Nelerdir? Neden ortaya çıkar? Nasıl tedavi edilir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Solunum

Solunum Hastalıkları nelerdir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Aşılar Nasıl Etki Eder

Aşılar bizleri hastalıklardan nasıl korur? Aşılar nasıl etki eder? Aşı ile ilgili detaylı bilgiler ve tıbbi makaleler GSK Sağlık'ta!

Rahim Ağzı Kanseri

Rahim Ağzı Kanseri Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Aşının Tarihçesi

Aşılar nasıl bulundu? Aşı nasıl geliştirildi? Aşının tarihçesine dair detaylı bilgiler ve makalelere ulaşmak için tıklayın!

Difteri

Kuşpalazı Hastalığı Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Tifo

Tifo Hastalığı Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Tetanoz

Tetanos Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Çocuk Felci

Çocuk felci nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Kolera

Kolera Hastalığı Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Grip

Grip nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Çiçek Hastalığı

Çiçek hastalığı nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Tüberküloz

Tüberküloz Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Kızamık

Rubeola Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Hepatit B

Hepatit B Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Sarı Humma

Sarı Humma Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Japon Ensefaliti

Japon Ensefaliti Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Aşı ile Önlenebilir Hastalıklar

Aşı neden yapılır? Aşı ile hangi hastalıklar önlenebilir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Boğmaca

Boğmaca nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Kabakulak

Kabakulak Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Meningokokal Hastalıklar

Meningokokal Menenjit Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Kuduz

Kuduz Hastalığı Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Rotavirüs

Mide ve bağırsak enfeksiyonu Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Kızamıkçık

Rubella Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Hepatit A

Hepatit A Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

HPV

HPV Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Suçiçeği

Su Çiçeği Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Pnömokokal Hastalıklar

İnvazif Pnömokokal Hastalık Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Neden Aşı Olmalıyım

Neden aşı oluyoruz? Aşı hastalıkları nasıl önlüyor? Aşının hastalıkları önlemesi ile ilgili detaylı bilgilere, tıbbi makalelere ulaşmak için tıklayın!

Çocukluk Çağı Aşıları

Yaşlara göre ne zaman aşı yapılmalı? Hangi hastalıklar aşı ile önlenebilir? Aşılar hakkında detaylı bilgiler GSK Sağlık'ta!

Yetişkin Aşıları

Yetişkinler için hangi aşılar yapılmalı? Yetişkin çağı aşıları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın!

Çocukluk Çağı Aşıları

Çocuk çağı aşıları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın!

Çocuğunuza Özel Aşı Takvimi

Çocuğunuza özel aşı takvimi oluşturabilmek için tıklayın!

Aşı Takvimi 

Yenidoğan bebeklere ve çocuklara ne zaman aşı yapılmalıdır? Seyahat aşıları hangileridir? Aşılarla ilgili detaylar ve aşı takvimi GSK Sağlık'ta!

Seyahat Aşıları

Seyahatten önce hastalıklardan korunmak için bebek,çocuk ve yetişkinlere hangi aşılar yaptırılmalı detaylı bilgiler için tıklayın!

Sağlık Bakanlığı Aşı Takvimi

Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanmış, detaylı aşı takvimini incelemek için tıklayın!

Aşı Güvenliği ve Yan Etkileri

Hastalık önlemede kullanılan aşının yan etkileri var mı? Aşı güvenliği nasıl sağlanır? Aşı ile ilgili detaylı bilgileri öğrenmek için tıklayın!

Aşılar

Aşı nedir? Aşı nasıl etki eder? Aşı ile ilgili detaylı bilgi, tıbbi makaleler GSK Sağlık'ta!

Aşının Kazandırdıkları

Aşıların pozitif etkileri nelerdir? Aşı ile ilgili detaylı bilgiler ve tıbbi makaleler GSK Sağlık'ta!

Aşılama

Aşı Nasıl Yapılır? Aşılanma yöntemleri nelerdir? Sağlık profesyonellerimizle beraber hazırladığımız aşı ile ilgili videolarımızı izlemek için tıklayın!

Aşı Takvimi

GSK saglik Aşı TV urun portfoyunu iceren sayfamız.

Aşı TV

Aşıya Alerjisi olan kişi ne yapmalıdır? Sağlık profesyonellerimizle beraber hazırladığımız aşı ile ilgili videolarımızı izlemek için tıklayın!

Bebek Sağlığı Bakımı

Anne sütü neden önemlidir? Bebek sağlığı ve bakımıyla ilgili sağlık profesyonellerimize sorduk, onlar yanıtladı. İzlemek için tıklayın!

Hastalıklar

Aşı ile önlenebilen hastalıkların detaylı bilgilerini sağlık profesyonellerimize sorduk, onlar yanıtladı. İzlemek için tıklayın!

Çocuk Sağlığı ve Bakımı

Okul dönemindeki bulaşıcı hastalıklar nelerdir? Çocuk sağlığı ve bakımıyla ilgili sağlık profesyonellerimize sorduk, onlar yanıtladı. İzlemek için tıklayın!

Aşı Terimleri

Aşılar için kullanılan terimleri A'dan Z'ye öğrenmek için tıklayın!

Aşı Dünyası

Aşının etki mekanizması nasıl çalışır? Çocuğunuza özel aşı takvimi nasıl hazırlanır? Aşı hakkında detaylı bilgiler için tıklayın!

Epilepsi - Sara Hastalığı Nedir?

Halk arasında "sara hastalığı" olarak da bilinen epilepsi, beyin fonksiyonlarındaki kısa süreli bozukluk olarak tanımlanır ve beyin hücrelerinde geçici anormal elektrik yayılması sonucu ortaya çıkar. Epilepsi, dünya nüfusunun yaklaşık %1'ini etkileyen bir hastalıktır.

Merkezi Sinir Sistemi

Merkezi Sinir Sistemi Hastalıkları nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

Depresyon

Depresyon Nedir? Belirtileri, Sebepleri ve Tedavi yöntemleri nelerdir? Tıbbi konularla ilgili detaylı bilgi ve makaleler GSK Sağlık'ta!

tr

Daha fazlasını göster

Aradığınıza ulaşamadıysanız şunları deneyebilirsiniz:

  • Aradığınız terimin yazımını kontrol edin
  • Farklı bir isim ile aramayı deneyin
  • Eğer bu aramayı yapmak için filtrelemeyi kullandıysanız, filtreleme özelliklerini sıfırlayın veya değişiklik yapın.